Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Rock Climber

Виробник Ігрософт славиться своїми автоматами з колоритними персонажами та цікавими сюжетами. І онлайн ігрові автомати Rock Climber одні з них. Запустивши його, гравець зустрінеться із альпіністом. Він уже приготувався підніматися на засніжену гору і бере гравця із собою. Разом вони будуть не тільки підкорювати гірські вершини, а й збирати призові поєднання, та брати участь у ігрових опціях автомата. А за таку участь відеослот нагородить геймера добрими призами.

🚀 Огляд ігрового автомата Rock Climber

Для цього виробника характерний свій почерк, який проявляється у оформленні всіх ігрових автоматів. І слот Rock Climber не став винятком. На його екрані учасник побачить корпус ігрового апарату, який раніше використовувався у справжніх казино. На екрані є яскрава картинка, що складається з простих ілюстрацій. Тут зображено гору, а біля її підніжжя розмістився головний герой.

Над цією картиною знаходиться ігрове поле автомата. Його структура також є традиційною для цієї компанії. До неї входить 5 ігрових барабанів, які перетинаються 9 активними лініями. За функціонування цих ліній відповідають цифри, вміщені різнобарвні квадрати. Вони обрамляють ігрове поле і під час упорядкування призової комбінації підсвічують вдалі знаки відповідним кольором.

На спеціальних осередках ігрового поля з'являтимуться ігрові знаки автомата. У Rock Climber вони представлені зображеннями, відповідальними сюжету. Тут є рюкзак головного героя, його куртка, кирка для підняття на гору, черевики, намет, шапка та інше. Кожен із знаків має власну цінність, що впливає розмір виграшу. Щоб отримати в ігровому автоматі приз, потрібно зібрати безперервну послідовність з кількох однакових піктограм. Ідентичні знаки повинні випасти на одній активній лінії, а стартувати їх ланцюжок повинен на першому барабані зліва.

Управління ігровим автоматом здійснюється за допомогою навігаційної панелі. Її кнопками виставляється розмір ставки на спин, змінюється кількість активних ліній. Також гравці можуть натиснути на відповідну клавішу та увійти до інформаційного розділу. Для запуску ігрових спинів передбачені кнопки, що дозволяють розпочати гру у стандартному режимі або автоматичному. Також навігаційна панель складається із інформаційних вікон. Вони відображатимуться вибрані ігрові показники, поточний баланс учасника, останній виграш.

🎰 Ризик-гра та особливі символи в автоматі Rock Climber

Ігровий автомат має два знаки з особливими функціями. Дикий здатний замінювати собою базові піктограми. Вставляючи дома не дуже вигідного зображення, він допомагає добудувати призову комбінацію. Скаттер в автоматі запускає призовий раунд.

Після успішного спина активується ризик-гра. У ній гравцеві доведеться відгадати перевернуту карту, за що належить подвоєна нагорода.

💎 Висновок

Ігровий автомат Rock Climber порадує колоритним персонажем, наявністю особливих символів та ризик-ігри, що збільшує наявні нагороди.