Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Resident

Небезпечні пригоди залучають гравців у слоті Resident, а посилює інтерес непередбачуваність ігрових процесів. У слоті заявлений високий рівень віддачі завдяки відразу двом призовим рівням, де вирішувати захоплюючі головоломки. Виграші формують в ігровому автоматі від компанії Ігрософт двосторонні послідовності зі знаків, також заявлена гра за шансами, а перевірити всі функції можна без облікового запису та безкоштовно.

🚀 Загальний опис

В ігровому автоматі шпигунська тематика виділена за допомогою відповідного антуражу, де зібрані символи тематичного формату, а також шпигун, що розслідує чергову таємницю. В ігровому автоматі анімація відмінно вписана у візуалізацію, а також ідеально підходить звукова обробка слота. На тематичних локаціях графіка не менш яскрава в ігровому автоматі. Формують будову Resident дев'ять ліній та п'ять барабанів.

Безкоштовний режим допоможе без втрат пограти з різними ставками та виробити персональну стратегію для серйозної гри. Ставки вибирає опція Bet, і користувачі можуть вибрати потрібне число ліній кнопкою Lines. Запуск спинів здійснюють кнопки Start, Autoplay, де остання дозволить брати участь у активації спинів. У довідковому розділі Help перераховано символіку ігрового автомата, а також описано бонусні рівні.

🎰 Бонусна гра

Призова комбінація допоможе запустити ризикований тур, де помічником стане лише інтуїція. Необхідно проаналізувати статистику, а потім вибирати картку з таким розрахунком, щоб її номінал був вищим, ніж у вже відкритої карти. У разі успіху переможну комбінацію буде збільшено вдвічі, а програш обнулює її.

В ігровому автоматі спеціальні знаки - вайлд і скаттер сприяють вдалому результату обертань. Після появи вайлда - вогнегасника, поєднання отримає статус виграшного, так як доповнитися знак, що бракує. Під час першого призового туру, який запустить три сейфи, можна шукати винагороди в закритих шафах і намагатися обійти вибухівку. У супер грі, яка почнеться після вдалого проходження раунду із сейфами, необхідно відчинити двері, де ховається напарниця розвідниця.

💎 Висновки

Адреналін, пригоди та виграші в ігровому автоматі Resident забезпечують спеціальні піктограми та раунди з бонусними квестами. Детективний сюжет дозволить в ігровому автоматі насолодитися пригодами та зарядитися на цілий день позитивом.