Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

MMA Legend

Любителі ризику оцінять гральні автомати MMA Legend, присвячені спортивним змаганням між легендами боксу. На рингу разом із борцями активуються в ігровому автоматі корисні функції, що допомагають зібрати максимальну кількість винагород. Додаткові мультиплікатори в ігровому автоматі дарує дикий символ і можна скористатися покупкою вдалого символу.

🚀 Загальний опис

Тривимірна візуалізація одразу передає задуману тематику, і після відкриття грального автомата можна побачити спортивну арену, де зібралися вболівальники. Відмінно вписалися у візуалізацію портрети відомих борців, які виявляють емоції під час кожного обертання. Темна колірна гама ідеально виділяє сюжетну лінію, а атмосферу присутності дозволяє відтворити бойовий музичний ряд, який переривається криками глядачів. П'ятдесят ліній для ставок заповнюють поле в п'ять барабанів, а головними символами представлені борці і карти.

В ігровому автоматі компактно зібрані опції регулюють усі налаштування. Автоматична гра почнеться після натискання на кнопку Autoplay, і щоразу натискати на опцію Start, якщо необхідно запустити спини в звичайному режимі. Панель Info, що розгортається, проінформує про всі правила MMA Legend, включаючи додаткові функції та мультиплеєри для знаків. Ставку в ігровому автоматі регулюють дві опції, де Bet нарощує її значення крок за кроком, а Max Bet вибирає її максимальне значення.

Подвійний коефіцієнт неможливо заробити для винагород в ігровому автоматі, оскільки не передбачено раунду за шансами.

🎰 Бонусна гра

Дикий знак не може активуватись на першому барабані, що виключає його авторські комбінації, але виконує інші корисні функції. Замінювати інші знаки вміє вайлд у неповних поєднаннях, що дозволяє отримати повний збіг піктограм.

Випад одразу чотирьох wild починає повторне обертання, а у разі накладання вайлдів збільшується мультиплаєр для виграшів. Можливо, за окрему ставку, в ігровому автоматі вибрати піктограму і якщо зібрати певну кількість таких зображень, то видається великий приз.

💎 Висновки

Боротьба за перше місце в ігровому слоті MMA Legend відбувається за сприяння неординарних бонусних пропозицій, респінів та якісної графіки. Спортивна тематика сподобається любителям змагань, як і сподобається висока продуктивність слота.