Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Lucky Ladys Charm Deluxe

Компанія Новоматик часто випускає оновлені версії улюблених ігрових автоматів. Для того, щоб у Lucky Ladys Charm Deluxe пройти новий шлях до бонусів, варто уважно прислухатися до порад головного персонажа, який з'являтиметься на ігровому полі як знак. Відсоток віддачі порадує навіть найвибагливішого геймера.

🚀 Опис ігрового автомата Леді Удача

В ігровому автоматі картинка виглядає набагато приємніше, порівняно з попередньою версією. У слоті планується анімаційний супровід, як тільки гравець отримає виграш. Ігровий автомат не передбачає повноцінного звукового супроводу. Колірна гама Lucky Ladys Charm Deluxe передбачає чимало яскравих відтінків, які поєднуються між собою. У слоті для ігрового поля є окрема рамка, при цьому на екрані позначаються ігрові лінії за допомогою спеціальних вставок.

Ігрові автомати онлайн передбачають 5 барабанів та 10 ігрових ліній.

Для того щоб в ігровому автоматі взяти під контроль всі ігрові показники, варто розібратися із системою управління. Якщо натиснути на bet one, то гравець знатиме, скільки ігрових бонусів падатиме на поточний рахунок. Ігрові лінії також потребують регулювання - lines. Max bet дозволяє переставити усі ігрові показники на максимальний рівень. За допомогою кнопки spin можна взяти весь ігровий процес під особистий контроль. Якщо перейти на режим autoplay у Lucky Ladys Charm Deluxe, всі обертання почнуться в непідконтрольному режимі. Щоб розібратися з усіма ігровими правилами в ігровому автоматі, варто відкрити розділ info.

🎰 Бонусна гра

Виграш в ігровому автоматі гарантує ризик гри, і вона відкривається в окремому вікні. На екрані з'явиться одна гральна карта. При цьому бокам від неї буде запропоновано два варіанти відповіді. Тільки відповідь гарантує множення всього на 2.

Вайлд Lucky Ladys Charm Deluxe може добудовувати вдалі комбінації, за що нараховуються додаткові призи.

Бонусний раунд активується за допомогою 3-5 скаттерів. Бонусна гра передбачає 15 фриспінів, а також починає діяти множник. Цей раунд можна перезапустити, якщо на ігровому полі знову збирається комбінація зі спеціальних знаків.

💎 Висновок

У Lucky Ladys Charm Deluxe процес передбачає не лише великі ігрові виплати під час стандартного режиму, але й відмінні призи після запуску бонусного раунду. Ігровий автомат має безкоштовну версію, і вона відкриває перспективу випробувати всі спеціальні функції.