Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gorilla

Захоплюючі пригоди в джунглях очікують в ігровому автоматі Gorilla, випущеному Новоматіком в 2013 році. Гральні автомати подарують зустріч із господаркою тропічного лісу - горилою, яка забезпечить отримання солідного прибутку. Основний фон заповнює барвисті картини природи. Екран заповнює густу рослинність. Високі пальми, ліани та папороті створюють приємну прохолоду. Ігровий процес проходить під крики мавп та щебет екзотичних птахів. Анімація збільшує градус настрою. Гра проходить у сприятливій атмосфері.

🚀 Основні характеристики слота Gorilla

Нові моделі провайдера Новоматик має найкращу якість, у порівнянні з першими слотами. Ігровий автомат Gorilla не тільки приваблює чудовим дизайном, він має розширені структурні параметри. У відеослоті використовується 5 барабанів. Для побудови призових комбінацій передбачено 50 активних ліній, що новинка для розробника. Для налаштування параметрів та проведення розіграшу використовується набір функціональних клавіш. На панелі керування знаходяться кнопки вибору ставки, ручного запуску барабанів, увімкнення режиму автоігри.

🎰 Розмір ставки, RTP слота Gorilla

В ігровому автоматі Горила параметром, що налаштовується, є сума ставки. Вона встановлюється у діапазоні від 0,50 до 100 монет. Дозволяється зміна значення протягом усього розіграшу залежно від ситуації на ігровому полі. Він встановленої суми залежить від розміру виграшу. Ставку можна поступово збільшувати та зменшувати, або одночасно використовувати граничні значення.

Про результативність ігрового процесу дозволяє судити коефіцієнт віддачі. У слоті Gorilla він становить 95,09%. На активних учасників розіграшу чекає солідний прибуток. Нарахування виплат здійснюється відповідно до встановлених коефіцієнтів.

☝ Правила та геймплей Gorilla

На старті гри потрібно визначити розмір ставки у допустимому діапазоні. У ході розіграшу доведеться збирати призові комбінації. Символами слота є горила, Африка, екзотичні птахи, гарні квіти, знаки картки. Вони створюють виграшні поєднання за встановленими правилами. Розмір виплати залежить від кількості символів та встановленого коефіцієнта. Максимальний виграш у розмірі 10000000 сплачується за 20 символів горили.

В ігровому автоматі діють спеціальні знаки:

 • Wild- маска африканського племені. Він замінює звичайні символи, допомагає у завершенні виграшного поєднання.
 • Scatter - Африка. Запускає раунд безоплатних обертань. З появою на ігровому майданчику 3-х скаттерів виплачується призова сума, встановленого розміру, та присуджується 10 фриспінів. Під час Free Spins на 2, 3,4,5 барабанах з'являтимуться EXTRA WILD та допомагатимуть складати оплачувані комбінації.

В основній грі діє настройка подвоєння. У ній пропонується вгадати колір закритої карти. На вибір пропонується 2 варіанти – червоний та чорний. За правильної відповіді ставка на кону збільшується вдвічі. При програші зароблена сума анулюється.

💎 Плюси ігрового автомата Gorilla

Відеослот має характеристики, що забезпечили високий рівень популярності:

 • Цікава тематика
 • Барвисте оформлення з доречним звуковим супроводом
 • Великий набір ігрових ліній
 • Широкий діапазон ставок
 • Зручна панель керування
 • Меню додаткових налаштувань для створення комфортних умов гри
 • Раунд із безкоштовними обертаннями
 • Наявність спеціальних символів та опції подвоєння
 • Демоверсія вивчення функціоналу ігрового автомата.