Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo’s Quest

Користувачів, які відкрили ігровий автомат Gonzo's Quest авторства провайдера NetEnt, чекає захоплюючу подорож американськими джунглями часів XVI століття. Вони вирушать розшукувати міфічний місто Ельдорадо, де можна розбагатіти. Головний персонаж моделі конкістадор Гонзо. У грі доступні каскадні барабани з додатковими множниками, вайлди, скаттери, фрі-спини. Теоретичний відсоток повернення автомата - 95,97%. Волатильність висока.

🚀 Опис ігрового автомата Gonzo's Quest

Ігрове поле автомата розташовується на тлі виду глухих джунглів, у яких відкрився прохід до золотої піраміди. Герой автомата постійно є на екрані, спостерігаючи за подіями на ігровому полі. У розпорядженні гравця - 5 барабанів з трьома рядами та 20 постійно активними лініями для виплат. Над барабанами є спеціальний індикатор з набором множників, активується за певних обставин.

Нижче барабанів автомата вишикувалися кнопки функціональної панелі, що дозволяють змінювати розмір ставкового внеску, обертати барабани.

🎰 Опис ігрового процесу автомата Gonzo's Quest

Набір базових символів автомата - це зображення різноманітних ідолів, яким поклоняються місцеві племена. Усього представлено 7 видів ритуальних масок. Для отримання нагороди за них потрібно, щоб не менше трьох однакових вишикувалося по траєкторії ігрової лінії, починаючи від крайньої лівої вертикалі автомата. Тоді користувачеві призначається премія у розмірі лінійної ставки, перемноженої зі спеціальним коефіцієнтом, зазначеним для цієї комбінації у таблиці виплат автомата. Як тільки виплата буде реалізована - спрацьовує каскад - елементи, що виграли, віддаляються з поля автомата, відкриваючи дорогу новим, що надходять зверху. Якщо знову складається виграшна послідовність активується індикатор. На ньому поспіль позначені множники х1, х2, х3 та х5. У другій лавині діє мультиплеєр х2. Якщо каскади продовжуються поспіль виграші зростають.

На вайлді є знак питання. Цей елемент призначений для збільшення ймовірності виграшу - він може замінити будь-який рядовий знак, допомагаючи побудувати призовий ланцюжок.

На скаттері намальований золотий диск із маскою. Три або більше таких символів, що вишикуються по лінії автомата зліва направо, присуджують користувачеві 10 фрі-спінів.

☝ Бонусні опції

Безкоштовна сесія, ініційована скаттерами проходить у вигідніших умовах. Чинна колишня ставка, але вносить її заклад. При каскадах активується інша шкала коефіцієнтів - х3, х6, х9 та х15. Тому результати виграшів набагато вражаючі, ніж у основній грі.

💎 Висновок

Ігровий автомат Gonzo's Quest пропонує цікаву тематику, якісний тривимірний дизайн, енергійний процес. Найцікавіші каскадні барабани з додатковим набором коефіцієнтів, що дають можливість отримати солідні винагороди.