Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dolphins Pearl

Слот Dolphins Pearl випущено виробником Novomatic. В основі сюжету автомата легенда про перлину, заховану на дні моря. Цьому сюжету відповідає зовнішній вигляд відеослота. У ньому діє класична структура з невеликою кількістю ліній та барабанів. Така структура впливає правила формування вдалих ланцюжків. Спіймати такі поєднання у ньому легко. Більш різноманітною гру в слоті зроблять його додаткові функції. Після кожного успішного обертання в ньому запускаються раунди гри на подвоєння. Також на екрані автомата з'являться спеціальні знаки, можуть розпочатися фріспіни. На нашому сайті ви можете в ігрові автомати грати безкоштовно або на гроші!

🚀 Огляд відеослота

Активувавши автомат, геймери побачать тематичну картину. Його ігрова локація представлена морським дном із водоростями. На цьому фоні розташовується ігрове поле. Dolphins Pearl це п'ятибарабанний відеослот, у якому також задіяно 9 активних ліній. На цих лініях формуватимуться виграшні послідовності. За роботу ігрових ліній відповідають цифри, що знаходяться з боків барабанів. Їхню кількість, як і інші ігрові показники, можна відрегулювати за допомогою спеціальних кнопок.

Для цього в нижній частині екрану розміщується спеціальна панель. Всі значення клавіш інтуїтивно зрозумілі. Якщо геймер вперше запустив автомат, може вибрати клавішу, що відкриває інформаційний розділ. Ознайомившись з його правилами, учасник перейде до регулювання ігрових показників та налаштувань користувача. Для кожного з цих дій передбачено відповідні кнопки. Після цього залишиться лише запустити обертання. Зробити це можна в одному із двох режимів: ручному або автоматичному.

🎰 Опис ігрового процесу в автоматі

У базових турах нагороди дадуть звичайні знаки слота. У Dolphins Pearl вони представлені і номіналами карток, і тематичними піктограмами. Карти мають меншу цінність. А знаки у вигляді різних риб, краба та інших морських мешканців зможуть подарувати більші виплати.

Для цього потрібно щоб на активній лінії випали однакові піктограми. Ідентичні символи виявляться поруч один з одним, утворивши безперервний ланцюжок. Стартувати їх ланцюжок на першій ігровій позиції зліва. Розмір виграшу за одне таке поєднання залежить від двох показників: розміру ставки та коефіцієнтів символів. Такі показники перемножуються, після чого виплата надходить на баланс учасника.

☝ Характеристика бонусних опцій

У відеослоті діє 2 спеціальні знаки. Це скаттер та вайлд. Функції скаттера виконує зображення перлини. Особливість цього символу полягає в тому, що він випадає на поле без прив'язки до ліній. З'явившись будь-яких позиціях, може сформувати комбінацію.

Також скаттер у Dolphins Pearl запускає раунди фриспінів. Це станеться після того, як на барабанах з'явиться щонайменше 3 знаки розкиду. Учасник отримає доступ до 15 безкоштовних обертів. У цьому турі діє правило, яким всі виграші нараховуються з потрійним множником.

Дельфін в автоматі це його вайлд. Дикий наділений високими коефіцієнтами. Формує призові ланцюжки, які приносять великі виплати. Також вайлд допомагає створити більше послідовностей із подвійним множником. Для цього він замінятиме собою невигідні знаки. Він може замінити всі зображення, крім скаттера.

Кожен зручний спин у слоті можна продовжити активацією гри на подвоєння. У ній геймеру потрібно вибрати колір карти. При цьому всі карти закриті. За відгадані картки учасник отримає збільшення виплати вдвічі.

💎 Висновок

Dolphins Pearl - це слот із цікавою темою, відповідним дизайном, а також із прибутковими опціями. У ньому діють спеціальні символи, активуються бонусні опції.