Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crazy Monkey

Відеослот Крейзі манки розроблений компанією Igrosoft у 2003 році. З моменту виходу і до сьогодні ігрові автомати онлайн бесплатно користуються популярністю на ринку азартних ігор. У ігровому автоматі відкривається тема дикої природи джунглів. Занурення в сюжет сприяє реалістичний дизайн. Основний фон заповнює барвистий малюнок лісу. Високі дерева, ліани, папороті, екзотичні квіти заповнюю вільний простір. Внизу екрану знаходиться мавпа, яка жує банан. Виконуючи нескладні події, вона створює реалістичну картину гри. Музичний супровід нагадує звуки класичних апаратів.

🚀 Основні характеристики слота Crazy monkey

Ігрове поле Crazy monkey складається із 5 барабанів. У структурі застосовується 9 ліній, кількість яких може регулюватися під час розіграшу. Настроювання параметрів гри здійснюється за допомогою функціональних клавіш. Перед кожним запуском барабанів можна використовувати непарну кількість ліній 1, 3, 5, 7 або весь набір. На них шикуються призові комбінації. Особливістю ігрового автомата є двостороннє формування виграшних поєднань із 3, 4, 5 однакових символів. Вони можуть починатися з 1 барабана та з 5-го. Коефіцієнти виплат зазначені у довідковому розділі.

🎰 Розмір ставки, RTP слота Crazy monkey

У Crazy monkey slot діє широкий діапазон ставок. На лінію можна поставити від 1 до 90 кредитів. Максимальна сума у грі 810. Показник регулюється кнопкою One bet. Від нього залежатиме розмір виграшу. Ставку на кону дозволяється змінювати перед кожним запуском барабанів, залежно від стану балансу та успішного проведення розіграшу. Її сума відображається у спеціальному вікні на панелі керування.

Про частоту перемог свідчить коефіцієнт віддачі – 96%. Для отримання бажаного результату рекомендується використовувати високі ставки та якомога довше залишатися у грі.

☝ Правила та геймплей Crazy monkey

Ігровий процес у Крезі манкей з визначення кількості активних ліній та суми на кону. Після встановлення ключових параметрів запускаються барабани. Створити зручні умови гри допоможуть кнопки додаткових опцій. Під час розіграшу для отримання виграшів необхідно збирати призові комбінації. Символами слота є маска, лев, логотип Crazy monkey, ананас, банани, змія, метелик, ковадло. Після кожної призової комбінації пропонується збільшити зароблену суму. У ризик-грі використовується 5 карток, 1 у ряду - відкрита. З 4 карткових листів, що залишилися, необхідно вибрати найбільш цінний. У разі перемоги ставка подвоюється, при програші її буде анульовано.

Ігрові автомати Мавпочки мають символи з розширеними можливостями:

  • Дикий знак - маски. Він замінює звичайні символи, сприяючи завершенню призової комбінації. Самостійно приносить добрі виграші.
  • Bonus - мавпа. 3 і більше символів запускають бонусну гру, яка складається з двох етапів. На 1-му пропонується на вибір 5 мотузок, за які смикатиме мавпочка. Якщо впадуть банани, нараховується грошовий приз, ковадло - раунд завершиться. Успішному проходженню етапу допоможе максимальна ставка. На 2 рівні необхідно вгадати, в якій з 2-х коробок захований приз.

💎 Плюси грального автомата Crazy monkey

Переваги слота:

  • Цікавий сюжет, що подарує позитивні емоції.
  • Прості правила, зрозумілі не лише досвідченим геймерам, а й новачкам.
  • Символи з розширеними можливостями та призові функції. Вони підвищують продуктивність розіграшу.
  • Зручний інтерфейс. Клавіші містять написи, що вказують на їхнє призначення.
  • Безкоштовна версія. Мавпи автомати запускаються на умовні кредити, грати можна без фінансових ризиків.
  • Режим автоігри дозволяє провести ігровий процес без активної участі геймера. Достатньо задати бажані параметри.