Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

Ігровий автомат Book of Ra найпопулярніший слот компанії Novomatic. Він створений у березні 2005 року та став лідером гемблінгу. Топову позицію займає до сьогодні. Відеослот присвячений скарбам Стародавнього Єгипту. Тема розкриває барвистий дизайн. Події гри відбуваються у храмі давньоєгипетського бога. Ключ до незліченних багатств слід шукати серед ієрогліфів, якими заповнені стіни та високі кам'яні колони. Яскравим слот роблять піраміди на тлі заходу сонця. Анімація додає реалістичності ігровому процесу. Стандартний звуковий супровід створює позитивний емоційний фон.

🚀 Основні характеристики слота Book of Ra

Ігрові автомати книжки наділені стандартними структурними параметрами, що застосовуються у слотах із категорії Гамінатор. Символи обертаються на 5 барабанах. Для побудови призових комбінацій передбачено 9 ліній. Виграшні поєднання формуються зліва направо, починаючи з одного барабана. У їхньому складі може бути від 3 до 5 однакових символів. В ігровому процесі можна використовувати будь-яку кількість ліній у встановленому діапазоні. Налаштування установок здійснюється за допомогою клавіш керування. Номери ліній вказані поза межами ігрового поля.

💵 Розмір ставки, RTP слота Бук оф Ра

Гра книги характеризується широким спектром ставок. На кін пропонується ставити від 1 до 100 кредитів. Максимальний показник - 900. Суму дозволяться міняти на будь-якому етапі гри в залежності від ситуації, що склалася. Її можна поступово зменшувати або підвищувати, а також використовувати граничні значення. Від розміру ставки залежить виграш раунду. За високих показників і нагорода буде значною. Сума регулюється за допомогою функціональних клавіш та відображається в окремому вікні на панелі керування.

Про частоту перемог свідчить коефіцієнт повернення коштів. Він становить 96%.

☝ Правила та геймплей Book of Ra

Ігровий процес у слоті Book of Ra починається з налаштування параметрів. За допомогою функціональних клавіш визначаються активні лінії та сума ставки. У ході гри належить збирати призові комбінації із символів: Археолог, книга ра, золотий саркофаг, статуетка Ісіди, жук-скарабей, карткові знаки. Виграшні поєднання оплачуються за встановленими коефіцієнтами.

Особливий символ ігрового автомата – книга. Вона одночасно є диким знаком та скаттером.

  • Вайлд замінює звичайні символи, збільшуючи кількість призових комбінацій.
  • 3 і більше скаттерів запускають бонусний раунд. Він складається із 10 безкоштовних обертань. Якщо повторно випадає ключова комбінація, фриспини продовжуються.

В основній грі діє функція подвоєння виграшів. Вона активується після виграшного поєднання будь-якої цінності. Надається можливість подвоїти зароблену суму. За правилами ризик-ігри необхідно правильно визначити колір закритої карти. Вірна відповідь подвоює ставку і можна спробувати повторити. При програші виграш буде втрачено. Участь у раунді подвоєння не є обов'язковою, можна відмовитись та продовжити ігровий процес у стандартному форматі.

💎 Плюси грального автомата Book of Ra

Переваги відеослота забезпечили йому високий рівень популярності. Його перевагами є:

  • Цікавий сюжет, що пропонує зробити захоплюючу екскурсію.
  • Прості правила. Призові комбінації формуються стандартним способом.
  • Спеціальні символи та бонусні опції.
  • Раунд безкоштовних обертань, де учасники не витрачають кошти на ставки, лише отримують виграші.
  • Наявність демоверсії. Грати у книжки можна не лише на реальні гроші, а й безкоштовно.
  • Зручний інтерфейс. Кнопки керування містять написи, які допоможуть розібратися у призначенні та виконати необхідні дії.