Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Bananas go Bahamas

Вигідні ігрові сесії пропонують провести ігрові автомати 777 Bananas go Bahamas, де як сюжет обраний морський відпочинок. В ігровому автоматі до дрібниць продуманий геймплей, високий рівень віддачі та проста механіка. Демонстраційні тури допоможуть швидше розібратися в правилах та розпочати платну гру. Виробник
Новоматик є автором ігрового автомата.

🚀 Основні характеристики

Задній план грального автомата демонструє морську акваторію, на тлі якої розважаються веселі відпочиваючі. Зібрано у будові відеослота п'ять барабанів та дев'ять ліній, а для керування представлена функціональна консоль. Блакитні тони бекграунду детально контрастують із різноманітними тонами основних зображень. Тематичні зображення зібрані із фруктів, ягід та цитрусових, а їм компанію складають карти. Певний настрій формує звуковий супровід ігрового автомата, а доповнює цікава анімація.

Лаконічна панель інструментів допомагає запустити старт за допомогою кнопки Start, а також вибрати лінії та ставку за допомогою опцій Lines і Bet. Описи знаків та призової гри пропонує інформаційна панель Help, а також кнопка Max Bet активує всі параметри ставки на граничний рівень. Автозапуск Bananas go Bahamas починає опція Autoplay, але виключається раунд за шансами.

🎰 Спеціальна символіка

В ігровому автоматі ризикований тур представлений у традиційному форматі, де геймери зможуть вибирати рішення для закритої карти. Ризикувати призами пропонується кілька разів, якщо успішно пройдено попередні етапи. Перша невдача поверне основний режим і обнулює виграш за спини в Bananas go Bahamas.

У вигляді банана реалізований в ігровому автоматі дикий знак і його завданням є заміна зображень, що відсутні. Участь вайлда в комбінаціях активує подвійний множник для призів, а також дикий знак приносить виграші за авторські поєднання. Цілих 45 фриспінів починає бонусна гра, якщо на поле випали від трьох піктограм з валізами, що стали скаттерами. Активація додаткових вільних спинів під час призового туру можлива, якщо знову з'явилися на полі скатери.

💎 Висновок

Відмінний відпочинок гарантує фруктовий ігровий слот Bananas go Bahamas, де приємним сюрпризом буде наповнення балансу бонусами. В ігровому слоті реалізований тривалий раунд із фриспінами, вайлд допомагає подвоювати призи та представлена ризикована гра.